Nalezené záznamy
ADOLF CHVOJKA s.r.o.  www.adolfchvojka.cz
Nabízíme: Revize a zkoušky. Školení obsluh a topičů. Poradenská činnost. Zpracování pasportů TNS, včetně pevnostních výpočtů. Proměřování tlouštěk materiálů UTZ.
AEF Acimex Electronics Fulnek, s.r.o.  www.aef.cz
Projekce, výroba, dodávky, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizací, odvlhčovačů, tepelných čerpadel, MaR.
Air Technology, s.r.o.  www.airtechnology.cz
Výroba a instalace systémů MaR, EZ pro zakázky realizované firmou AL-KO GmbH v CZ, SK a UA i pro vlastní zakázky firmy Air Technology s.r.o. včetně implementací uživatelského software. Firma disponuje zázemím v oblasti projekční, výrobní, montážní a ...
BAKAJ - servis chlazení
Montáž, servis a opravy chladicí a mrazicí techniky, klimatizační a výčepní techniky, dodávky a montáž chladicích a mrazicích boxů, elektroservis a elektromontáže chladicí techniky a sušicích zařízení zrnin.
Biegun Jiří
Provádíme revize tlakových nádob. Nabízíme školení pracovníků. Zpracováváme kompletní dokumentace k provozovaným tlakovým zařízením.
Bratři Horákové, s.r.o.  www.horak-bros.com
Výroba chladicího a mrazicího zařízení. Nabídka chladírenských a mrazírenských provozních izolačních dveří, jednotek a regálů.
Brnofrost, spol. s r.o.  www.brnofrost.cz
Poskytování služeb v oboru čpavkového chlazení, dodávka, montáž a revize zařízení.
C V B s.r.o.  www.cvb.cz
Provádíme montáž, dodávku, servis klimatizace a vzduchotechniky do každého interiéru. Prodáváme split, multisplit systémy, ventilátory, tepelná čerpadla, bílá technika, čističky vzduchu, chladírenské technologie, mobilní, okenní i autoklimatizace.
ESTA-Energetická strojírna Tisová, s.r.o.  www.esta-eti.cz
NÁDOBY, NÁDRŽE, ZÁSOBNÍKY, SILA, KONTEJNERY.výroba, dodávky, projekce, montáže, stavby na klíč, opravy, rekonstrukce, včetně nerezových a speciálních materiálů. Povrchová úprava včetně speciálních.Žárový nástřik (šopování) hliníkem a zinkem. Tryskání...
Friterm, s.r.o.  www.friterm.wz.cz
Jsme prodejci a výrobci chladicí a mrazicí techniky - chladicí, klimstizační, nápojová a gastro technika. Dále provádíme servis.
logoGaseco spol.s r.o.  www.gaseco.cz
Rádi bychom vás seznámili se společnoctí GASECO s.r.o. a nabídli naše služby v oborech plyn, sanita a topení . Nabídka: Zajištění projekčních prací včetně inženýrské činnosti Provedení montážních prací v oborech: sanita, plyn a topen...
Grasso Czech s.r.o.  www.grasso-global.com
Výroba a prodej průmysl. chladicího zařízení pro potravinářský a chemický průmysl. Výstavba chladíren a mrazíren. Chladicí zařízení pro klimatizaci, tepelná čerpadla, umělá kluziště.
logoINTERMONT Pardubice s.r.o.  www.intermont.cz
Společnost nabízí údržbu, opravy a revize tlakových a plynových zařízení.Certifikovanou výrobu a montáže ocelových konstrukcí, tlakových a plynových zařízení. Vzdušníky, výměníky, tlakové i beztlaké nádoby včetně veškeré dokumentace....rychle a kvali...
Ivan Kräuter-FRIGA-agentura pro chladicí techniku
Dodávky, montáže, konstrukce, výroba, servis a revize chladicí techniky a klimatizace. Nízkoteplotní zařízení, autoklimatizace, znalecká činnost chladicí techniky.
Karel Holeček  www.dekom.cz
Nedstruktivní zkoušky metodami: UT RT MT PT VT. Certifikace ČSN EN ISO 9712:2013, ČSN TNI CEN TR 15589-97/93/EC. Zkoušky jsme schopni provést přímo u zákazníka,nebo v naší labolatoři.
Klimax Teplice, s.r.o.  www.klimax.cz
Výroba, prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizace, tepelných čerpadel, čističek vzduchu a odvlhčení.
PROFI - kompresory s.r.o.  www.profikompresory.cz
Revos, s.r.o.  www.revos.cz
Montáž, opravy a revize výkonových transformátorů. Prodej topných kabelů Flexelec.
TENZA, a.s.  www.tenza.cz
Obchodní a inženýrsko-dodavatelská činnost včetně uskutečňování dodávek špičkových technologií, zařízení a komponentů pro systémy výroby, výměny a rozvodu tepla. Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení.
logoTLAKON SK, s.r.o.  www.tlakon.sk
Návrh a výroba beztlakových a tlakových nádob, výmenníkov tepla, ohrievačov, napájacích nádrží, odplyňovačov,rozdeľovačov, filtrov, tlakových zariadení do technologických procesov,zvarencov
Trane ČR spol. s r.o.  www.trane-chiller-rental.com/cz/
Služby Trane Rental Services nabízejí široké spektrum zařízení pro plánované a neplánované potřeby - jednotky pro dočasné chlazení, nástřešní jednotky a přenosná čerpadla - pro krátkodobé nebo dlouhodobé chlazení, a to v případě výpadků nebo sezónníc...
UCHYTIL s r.o.  www.uchytil.eu
Nabízíme dodávky a rekonstrukce plynových kotelen, výměníkových stanic, ústředního vytápění obytných a účelových objektů včetně projektů a servisu.
VAFR, spol. s r.o.  www.vafr.cz
Provádíme dodávky, montáže, návrhy, opravy a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a chladírenských zařízení. Zajišťujeme revize úniků kontrolovaných látek v chladících systémech.
V-S KOM, s.r.o.  www.veskom.cz
Obchod, projekce, dodávky, montáž, servis chladicí a klimatizační techniky, energetické poradenství.
logoVýchodočeské plynárenské strojírny, a.s. - VPS, a.s.  http://www.vpsr.cz
Výroba stabilních a přepravitelných tlakových nádob dle evropských standartů, projekce, montáže a servis plynových zařízení, odborné zaměření na oblast propan-butanu (LPG). Dodávky silničních cisternových návěsů a nástaveb pro přepravu LPG a CO2.
ZEFA, Hasicí technika  http://www.zefa.cz/
Revize TNS, školení obsluhy. Zákonné revize – kontroly provozuschopnosti hasicích přístrojů, hydrantů, požárních klapek,protipožárních prostupů, ucpávek a dalšího zařízení požární ochrany. Prodej, opravy, osoba odborně způsobilá v PO.
DUKLA CZ, s.r.o.
EKOS Mimoň spol. s r.o.
Jiří Šmutzer
METOP SERVIS s.r.o.
NTS, s.r.o.
Petr Češpivo - revizní technit tlakových nádob
TACL - servis průmyslového chlazení
Unimontex s.r.o.
Unitronics, s.r.o.

Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.