Nalezené záznamy
Aktia International, a.s.
Firma prodává, montuje i opravuje průmyslové chlazení, klimatizace, autoklimatizace, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody, tepelná čerpadla. Prodej izolací Aeroflex.
logoAlfa Laval spol. s r.o.  www.alfalaval.cz
Švédská firma s více než 125-letou tradicí,přední světový výrobce deskových výměníků tepla, kompaktních předávacích stanic, vzduchových chladičů, kondenzátorů a výparníků.Vysoká kvalita a účinnost pro energeticky úsporný a spolehlivý provoz zařízení.
ANDREAS spol. s r.o.  www.andreas.cz
Zajišťujeme návrhy, prodej, montáž, opravy, servis, revize pro chlazení, chladničky, klimatizace, vitriny, chlazení vody, mrazící boxy, výrobníky ledu. Prodej náhradních dílů pro chladicí zařízení, chladicí techniku a gastro, dodáváme těsnění dveří.
A - Z Chlazení s.r.o.  www.klimatizace.net
Klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, chladírenské boxy - prodej montáž, servis - dodávky a návrhy kompletní klimatizační a chladírenské technologie.
BAKAJ - servis chlazení
Montáž, servis a opravy chladicí a mrazicí techniky, klimatizační a výčepní techniky, dodávky a montáž chladicích a mrazicích boxů, elektroservis a elektromontáže chladicí techniky a sušicích zařízení zrnin.
BEKALT - Pavel Belatka
Prodej a montáž chladicího a mrazicího zařízení, montáž boxů a chladíren, dodání a montáž klimatizací, servis, revize úniků.
Bohemiachlad spol. s r.o.  www.bohemiachlad.cz
Firma je dodavatem průmyslového chlazení a klimatizace. Projektování, výroba, dodávky a montáže chladicích čpavkových okruhů a technického zařízení budov. Servis chladicích a klimatizačních zařízení.
Bratři Horákové, s.r.o.  www.horak-bros.com
Výroba chladicího a mrazicího zařízení. Nabídka chladírenských a mrazírenských provozních izolačních dveří, jednotek a regálů.
BREMATECH a.s.  www.brematech.cz
Stavby a rekonstrukce chladíren s řízenou atmosférou.
B.R.K. - CHLAZENÍ A KLIMATIZACE, s.r.o.
Komplexní služby - projekce, dodávka, montáž, servis v oblasti chladicích a klimatizačních zařízení.
Brnofrost, spol. s r.o.  www.brnofrost.cz
Poskytování služeb v oboru čpavkového chlazení, dodávka, montáž a revize zařízení.
Bronislav Kosiec - FIRN K+M
Servis chladicího zařízení.
Complete CZ, spol. s r.o.  www.completecz.cz
Společnost dodává: přesnou klimatizaci, kondenzační, free-coolingové a chladicí jednotky, tep. čerpadla, splity, VRF systémy, fan-coily, ROOFTOPy, hydr. moduly, chladiče a kondenzátory, požární a tunelové ventilátory. Poskytujeme servis 24/7/365.
COOL spol. s r.o.  www.cool-klimatizace.cz
Nabízíme prodej, montáž, servis a opravy v oborech klimatizace, chlazení a vzduchotechnika. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla švédské značky IVT pro vytápění. V nabídce jsou čističky vzuduchu FAIR pro gastronomické provozy.
C V B s.r.o.  www.cvb.cz
Provádíme montáž, dodávku, servis klimatizace a vzduchotechniky do každého interiéru. Prodáváme split, multisplit systémy, ventilátory, tepelná čerpadla, bílá technika, čističky vzduchu, chladírenské technologie, mobilní, okenní i autoklimatizace.
Červený, s.r.o.  www.chlazenicerveny.cz
Prodej, opravy a montáže chladírenských zařízení a klimatizačních technologií.
EGE - GASTROTECHNIKA, s.r.o.  www.egegastro.cz
Naším programem je výčepní a nápojová technika. Vyrábíme průtokové chladiče na pivo, víno a další nápoje, výrobníky sody a ohřívače vína. Dodáváme na klíč kompletní výčepy - vedení, stojany, myčky, chlazené nerezové stoly a čisticí barely.
EKOCHLAZENÍ, v.o.s.  www.ekochlazeni.cz
Prodej a servis klimatizační techniky, chladicích a mrazicích technologií, výčepních zařízení a tepelných čerpadel.
logoEuroClean s.r.o.  www.euroclean.cz
Naše společnost je výrobcem unikátní technologie úpravy vody využívající slabé elektrolýzy výrobcem náplňových (pískových) filtrů výrobcem speciálních zařízení, jako jsou flokulační komory , samostatné elekrolyzéry apod. výhradní dovozce...
FEST Engineering Ltd.  www.fest-engineering.com
Firma FEST Engineering Ltd.. je technickou kanceláří disponující vysoce kvalifikovanými spolupracovníky , kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oblasti technických výpočtů , návrhů a konstrukce potrubních systémů , tlakových zařízení a ocelových ...
František Němec - Chladírenský servis
Prodej, montáže a opravy chladicí a klimatizační techniky.
Frigocom, spol. s r.o.  www.frigocom.cz
Prodej a servis chladicích, mrazicích a klimatizačních zařízení.
FRIGOMONT a.s.  www.frigomont.cz
Provádění staveb a jejich změn, dodávka a montáž chladírenských a mrazírenských technologií. Firma certifikována ISO 9001.
Friterm, s.r.o.  www.friterm.wz.cz
Jsme prodejci a výrobci chladicí a mrazicí techniky - chladicí, klimstizační, nápojová a gastro technika. Dále provádíme servis.
Grasso Czech s.r.o.  www.grasso-global.com
Výroba a prodej průmysl. chladicího zařízení pro potravinářský a chemický průmysl. Výstavba chladíren a mrazíren. Chladicí zařízení pro klimatizaci, tepelná čerpadla, umělá kluziště.
HAUSER spol. s r.o.  www.hauser.at
Výroba, prodej, montáž a servis chladicí techniky, chladicího a mrazicího nábytku i boxů. Projekce a poradenství v oboru chlazení.
Chladírenský servis ŠeMik s.r.o.  www.semik-chlazeni.cz
Prodej, montáž a servis chladících zařízení.
CHLAZENÍ - Troup Pavel
Prodej, montáž, opravy, servis a revize chladicí a klimatizační techniky.
Ing. Josef Bartoš - ENERGOSERVIS
Dodávky, montáže, projekce, poradenství, opravy, servis kompresorů NF, revize a školení obsluh průmyslového (především čpavkového) chladicího zařízení.
Ivan Kräuter-FRIGA-agentura pro chladicí techniku
Dodávky, montáže, konstrukce, výroba, servis a revize chladicí techniky a klimatizace. Nízkoteplotní zařízení, autoklimatizace, znalecká činnost chladicí techniky.
Ivo Vrcek - ELZIM  www.elzim.cz
Prodej, servis a montáže průmyslového chlazení, klimatizace a bílého zboží.
Jan Drobiš - Chladící zařízení  www.drobis.cz
Dodávky a servis chladírenské a mrazicí techniky včetně klimatizací.
Jan Marišinský - THERM  www.komfortklim.cz
Montáž a prodej klimatizace.
Jaroslav Fišer - KLIMAMONT  www.klimamont.cz
Nabízíme klimatizace, větrání, odsávání, filtrace vzduchu, zvlhčování a odvlhčování prostor. Ekologická výměna chladiv včetně likvidace. Provádění zákonných prohlídek a revizí.
Jaroslav Havlíček
Servis chladicí techniky.
JDK, spol.s.r.o.  www.jdk.cz/
Vývoj, konstrukce a výroba chladicí techniky pro hypermarkety a supermarkety, střední a malé prodejny potravin, chlazené a mražené sklady potravin, chlazené sklady ovoce a zeleniny, chlazení kapalin pro průmysl, klimatizace, ledové plochy.
logoJOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o.  www.johnsoncontrols.cz
Poskytujeme služby v oblasti průmyslového chlazení.
Karel Holeček  www.dekom.cz
Nedstruktivní zkoušky metodami: UT RT MT PT VT. Certifikace ČSN EN ISO 9712:2013, ČSN TNI CEN TR 15589-97/93/EC. Zkoušky jsme schopni provést přímo u zákazníka,nebo v naší labolatoři.
KAVER-CHLAZENÍ, s.r.o.  www.kaver-chlazeni.cz
Firma se specializuje na rekonstrukce, dodávky, montáže, revize a opravy průmyslových chladících zařízení na zimních stadionech, masokombinátech, mrazírnách a pekárnách.
Klima sdružení KWK, s.r.o.  www.klimakwk.cz
Dodáváme velký výběr klimatizační, vzduchotechnické a chladírenské techniky. Provádíme servis, instalaci a poradenské služby.
KLIMASERVIS CB, spol. s r.o.  www.klimaserviscb.cz
Klimatizace pro lidi a technologie. Kompletní dodávka a montáž klimatizačních jednotek a chladících zařízení. Záruční a pozáruční servis včetně revizí chladících a klimatizačních zařízení.
KLIMASTAR, s.r.o.  www.klimastar.cz
Nabízíme komplexní řešení klimatizací v různých modifikacích, průmyslové a speciální chlazení.
Klimax Teplice, s.r.o.  www.klimax.cz
Výroba, prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizace, tepelných čerpadel, čističek vzduchu a odvlhčení.
LAVOS - servis chlazení spol. s r.o.
Provádíme servis a prodej chladící techniky.
Ledocom, spol. s r.o.  www.ledocom.cz
Nabízíme prodej, montáž a servis chladicí, mrazicí a klimatizační techniky.
LEDOSERVIS - EKO s.r.o.
Výroba a opravy průmyslových chladicích a vzduchotechnických zařízení.
Linde chladicí technika, spol. s r.o.   www.linde-kt.cz
Průmyslové chlazení – dodávky zařízení pro chlazení velkoskladů, distribučních center, zimní stadiony. Naše zařízení najdete i ve zdravotnictví, průmyslu a výzkumu.
MRAZIVEC, spol. s r.o.  www.mrazivec.cz
Prodej, dodávky, servis a montáž chladíren, mrazíren, klimatizací LG, chladicích a mrazicích boxů z PUR panelů.
M-tech, s.r.o.  www.mtech.cz
Firma M-tech, s.r.o. byla založena v roce 1993. Její hlavní činností je prodej a instalace klimatizačních zařízení od výrobce Mitsubishi Electric. Sortiment této značky zahrnuje klimatizační jednotky, deskové entalpické rekuperační výměníky vzduchu (...
Niersberger Instalace s.r.o.  www.niersberger.cz
Projektujeme dodáváme a montujeme technická a technologická zařízení budov - kotelny, klimatizace, vzduchotechnika, plyn, chlazení, zdravotechnika, průmyslové strojovny a rozvody, velkokuchyně. Na všechny instalace poskytujeme servis.
Pavel Furka  www.furka.cz
Dodávka, montáž, servis chladicí a klimatizační techniky.
Plachý EMZET Chýnov s.r.o.  www.plachy-emzet.cz
Kompletní vybavování prodejen a gastronomických provozů.
PoinTec, s.r.o.  www.pointec.cz
Společnost zabývající se správou a údržbou budov a zejména jejich technických zařízení, ale také dodávkami a montáží technických zařízení budov (zejména vzduchotechniky a klimatizace).
POLAR - Kubů a syn  www.humpolar.cz
Prodej, montáž, servis chladicí techniky. Dodávky chladicích a mrazicích boxů vč. montáže izolačních panelů. Klimatizace budov. Tepelná čerpadla. Autoklimatizace. Šokové zchlazování a zmrazování. Měření a archivace teplot v potravinářství (přes PC).
logoPRAGOCLIMA, spol. s r.o.   www.pragoclima.cz
KOMPLEXNÍ DODÁVKA, MONTÁŽ, SERVIS, REVIZE A OPRAVY KLIMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ Nabídka společnosti PRAGOCLIMA, spol. s r.o. zahrnuje kompletní sortiment klimatizační techniky DAIKIN, od malých systémů (SPLIT, MULTISPLIT, SKY AIR) až po technicky vyspě...
PŘEROVSKÉ KOTLÁRNY VLČEK s.r.o.  www.kotlarna.cz
Koncepce společnosti Vlček Jaroslav - tepelná a spalovací technika s.r.o. je založena na širokém rozsahu služeb zajišťujících činnosti související s projekcí, výstavbou, dodávkou, opravami a rekonstrukcemi energetických zdrojů a topných systémů. Tec...
Roman Šnajdrvint  www.chlazenicr.cz
Provádíme servis a revize freonových chladicích zařízení (ČKD Choceň). Přestavba na ekologická chladiva. Dodáváme a montujeme průmyslové chlazení kapalin. Montáže klimatizací a tepelných čerpadel. Kontroly těsnosti okruhu revizním technikem.
SERVIS CHLAZENÍ Dostál, spol. s r.o.
Dodávky a montáž průmyslového chladicího zařízení, tepelných čerpadel a klimatizace se záručním i pozáručním servisem.
Servis chlazení Poděbrady, s.r.o.  www.jc-chlazeni.cz
Montáž chladíren a mrazíren na klíč.
SYSTHERM s.r.o.  www.systherm.com
Společnost SYSTHERM s.r.o. nabízí komplexní řešení systémů zásobování teplem. Je výrobcem technologií předávání tepla pod obchodním názvem SYMPATIK. Podnikání v oblasti energetiky vyžaduje odpovědný přístup při návrhu systémů předávání tepla. Jednou...
Tip-Ex Partner, s.r.o.  www.tip-ex.cz
Poskytujeme komplexní služby při přípravě, realizaci a provozu gastronomických zařízení všech typů, celků průmyslového chlazení, zdravotnických zařízení všech typů, laboratoří a prádelen.
Trane ČR spol. s r.o.  www.trane-chiller-rental.com/cz/
Služby Trane Rental Services nabízejí široké spektrum zařízení pro plánované a neplánované potřeby - jednotky pro dočasné chlazení, nástřešní jednotky a přenosná čerpadla - pro krátkodobé nebo dlouhodobé chlazení, a to v případě výpadků nebo sezónníc...
Třinecká klimatizace, a.s.  www.trineckaklimatizace.cz
Projekce, dodávka, montáž a servis vzduchotechniky, tepelných čerpadel a odvlhčovačů, nabídka elektromontážních prací.
UCHYTIL s r.o.  www.uchytil.eu
Nabízíme dodávky a rekonstrukce plynových kotelen, výměníkových stanic, ústředního vytápění obytných a účelových objektů včetně projektů a servisu.
VAFR, spol. s r.o.  www.vafr.cz
Provádíme dodávky, montáže, návrhy, opravy a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a chladírenských zařízení. Zajišťujeme revize úniků kontrolovaných látek v chladících systémech.
Vaše služby s.r.o.
Technický servis zařízení klimatizace, chlazení, vzduchotechniky, elektro a MaR.
Vlk & spol. chladírenské technologie  www.vlk-spol.cz
Prodáváme, servisujeme a montujeme chladírenské technologie a klimatizace. Vyrábíme izolační PUR panely pro chladírenské a mrazírenské dveře a boxy.
V-S KOM, s.r.o.  www.veskom.cz
Obchod, projekce, dodávky, montáž, servis chladicí a klimatizační techniky, energetické poradenství.
Ziehl - Abegg, s.r.o.  www.ziehl-abegg.com
Vyrábíme a dodáváme průmyslové ventilátory axiální, ventilátory radiální a tangenciální ventilátory pro oblasti klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechnika.
ACARE s.r.o.
AIRKLIMA, spol. s r.o.
Alexander Dostál - ALDONA
Alois Tacl - servis průmyslového chlazení
APF Praha a.s.
ARKTIS Servis
Ateko a.s.
AZ-Klima Praha s.r.o.
Bratex spol. s r.o.
BSJ kompresory
ČKD Dukla a.s.
ČKD Chlazení,s.r.o.
ČKD Praha DIZ a.s.
DG servis kompresory - Ing. Vladimír VLČEK
Emerson Network Power Ges.m.b.H., organizační složka
EMPLA spol. s r.o.
ERC Emise Redukce Concepty Praha k.s.
František Němec - Chladírenský servis
Frigera 21 a.s.
Frisco s.r.o.
Goedhart Bohemia s.r.o.
Granz Kolín s.r.o.
Grasso International B.V.
GÜNTNER TSCHECHIEN
Chladící technika - Havlíček
CHLAZENÍ servis s.r.o.
IMI INTERNATIONAL, s. r. o.
Ing. Milan ŠLEJHAR - MAVE
Ing. Miroslav Paloncy - Palfrig Ostrava
Jesy spol. s r.o.
JIHOTERM 1 spol. s r.o.
Kaltservis s.r.o.
KLIMA - CLASSIC spol. s r.o.
Klimatech Praha spol. s r. o.
KLIMATIZACE BRNO s.r.o.
KLIMCO, společnost s ručením omezeným
KOVON - chladicí zařízení s.r.o.
LEDO F-M, s.r.o.
LI-VI Praha spol.s.r.o.
Lubomír Čeleda - Arctis
Michal Feňo - FIRN
Momat s.r.o.
Moopex a.s.
MRAZÍK M+M s.r.o.
NOVATERM CHOCEŇ s.r.o.
Pavel Tacl - Unita
PEK servis spol. s r.o.
PENT, a.s.
POMAR CZ s.r.o.
PROKOP ENGINEERING Brno spol. s r.o.
Rostislav Morcinek - Servis chlazení
Schiessl s.r.o.
Sorex s.r.o.
Sova Liberec s.r.o.
Strojoprav - Chlaďaři spol. s r.o.
TACL - servis průmyslového chlazení
Termoservis Čáslav a.s.
Třinecký inženýring, a.s.
VESKOM, spol. s r.o.

Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.