[Tisk]  [Poslat e-mailem]  [Hledat v článcích]
Spolehlivý výrobce plastů: Tribon
Datum: 1.5.2017
Autor: http://www.georgefischer.cz
Hledáte spolehlivého dodavatele technických i běžných plastů? Potom by vaší pozornosti neměla uniknout společnost Tribon, která patří mezi zavedené hráče na trhu s plasty a plastovými polotovary. Pojďme si ji tedy krátce představit.

Polem působnosti společnosti Tribon, s. r. o., je zpracování a prodej plastů. Historie firmy Tribon se datuje až do roku 1993. Tehdy na tuzemský trh vstoupila společnost GEORG FISCHER. Od počátku se firma Tribon s. r. o. zaměřuje na výrobu a prodej technických plastů a komponentů. V současnosti se centrála společnosti nachází v Brně, výdejní sklady potom ve Staré Boleslavi a Frýdku-Místku. A jaké typy plastových komponent zde zákazníkům nabízí?

Běžné i speciální plasty podle vašeho přání
Sortiment plastových polotovarů zahrnuje širokou škálu výrobků. Jedná se zejména o plastové trubky, plastové potrubní systému, desky, tyče nebo lišty. Nechybí ani svařovací dráty. Společnost se věnuje nejen výrobě plastů a plastových polotovarů zejména pro průmyslové aplikace, ale také výrobě plastových obrobků na základě dokumentace. Plasty jsou využitelné v nejrůznějších odvětvích, zejména v potravinářské výrobě, elektrárnách, vodárnách, slévárenství, zdravotnictví a mnoha dalších oblastech.
Nejdůležitější součást portfolia společnosti Tribon tvoří jednoznačně PVC trubky, které nalézají využití zejména při konstrukci vodovodního či odpadního potrubí, ale také v chemickém průmyslu a podobně. Ve prospěch plastových trubek hovoří především velká odolnost vůči působení agresivních chemikálií, dále také odolnost proti korozi, dlouhá životnost a samozřejmě nelze opomenout jejich mimořádnou variabilitu.

Druhy plastů nabízených společností Tribon

  • Technické plasty určené pro průmyslové použití
  • Plastové obrobky na míru, na základě vlastní dokumentace
  • Cenově dostupné plasty určené pro běžné použití
  • Vysoce kvalitní plasty pro náročné aplikace

Služby poskytované společností Tribon

Společnost Tribon je nejen na území Brna dodavatelem plastů a nejrůznějších plastových polotovarů pro širokou škálu realizací. Čeho si tedy zákazníci na spolupráci se společností Tribon cení nejvíce? Jednoznačně vysoce kvalitního zpracování průmyslových plastových komponent. To bez výjimky platí také v případě individuálních zakázek spočívajících ve výrobě speciálních plastových obrobků. Neméně důležité jsou příznivé ceny a také profesionální technická podpora včetně odborného poradenství, které je neméně podstatné pro optimální realizaci dané konstrukce.


 Hodnocení
Zhodnoťte, jak se Vám článek líbil (1 = výborný ... 5 = špatný)
 
průměrné hodnocení: 2 (počet známek: 1) 


Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2018, všechna práva vyhrazena.