[Tisk]
Prezentace v Adresáři firem TLAKinfo

V adresáři firem jsou některé záznamy o firmách vedeny jako bezplatné. Tyto záznamy nemusí být aktuální a za jejich obsah neručíme.



  Adresář firem
Možnosti vyhledání firmy v Adresáři
Možnost vyžádání informací
 
zpět na titulní stranu reklamy

Adresář firem
 

Oborový adresář firem na portálu TLAKinfo je jednou z jeho nejnavštěvovanějších částí a slouží širokému spektru uživatelů jako oborový seznam firemních www stránek a základních kontaktních údajů. Adresář lze přirovnat k rozcestníku, který odkazuje uživatele internetu na firemní www stránky v oboru tlakových zařízení, stejně jak to znáte ze všeobecně zaměřených vyhledávacích služeb na českém internetu (např. Seznam.cz).

Ze záznamu o firmě uživatel kromě kontaktu získá i základní informaci o tom, čím se firma zabývá a  v jakém oboru působí. Popularitu Adresáře zajišťuje zejména jeho úzké zaměření pouze na  jeden obor (tlakových zařízení), dále jeho jednoduchost a rychlost vyhledávání konkrétních firem. Záznam o  firmě lze kdykoliv editovat pomocí jednoduchého formuláře a je tedy zajištěna i aktuálnost uváděných údajů.


Možnosti vyhledání firmy v Adresáři
 

1. Podle oboru činnosti firmy
Celá oblast tlakových zařízení byla přehledně rozdělena na obory a podobory. Podle nich může každý uživatel snadno vyhledat firmy z požadované oblasti. Oproti běžným internetovým vyhledávačům je oblast tlakových zařízení rozdělena opravdu oborově a tedy i velmi podrobně.

 

2. Podle regionů
Vyhledávání lze omezit na jeden nebo více krajů nebo bývalých okresů. Mezi firmami vybranými podle regionů lze dále vyhledávat podle oboru činnosti.

 

3. Plnotextovým vyhledávačem
Nejobecnější a nejsnazší způsob vyhledávání - plnotextově se prohledává název firmy, popis činnosti, adresa www stránek, město, okres a IČ.

 

4. Podle abecedy


Možnost vyžádání informací
 

Uživatelé mají dále možnost si vyžádat další informace nebo podklady od Vaší firmy prostřednictvím jednoduchého formuláře. Údaje vyplněné uživatelem do formuláře budou ihned zaslány na Vaši e-mailovou adresu a Vy získáte úplný kontakt na potenciálního zákazníka.



Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.