[Tisk]

PŘEROVSKÉ KOTLÁRNY VLČEK s.r.o.logo
www.kotlarna.cz
Kontakt Vyžádat další informace


popis činnosti:

Koncepce společnosti Vlček Jaroslav - tepelná a spalovací technika s.r.o. je založena na širokém rozsahu služeb zajišťujících činnosti související s projekcí, výstavbou, dodávkou, opravami a rekonstrukcemi energetických zdrojů a topných systémů. Technické, provozní, servisní a administrativní náležitosti zajišťují jednotlivá odborná střediska firmy.

  • Projekce a konstrukce
  • Kotlárna
  • Montáže a dodávky
  • Servis
  • Autoflame

V současné době jsme dynamicky se rozvíjející výrobce a dodavatel produktů pro energetické a teplárenské celky. Pro zachování vysoké kvality technického řešení realizovaných akcí klademe nejvyšší důraz na kvalitní a přesné provedení odborných prací. Dlouhodobé zkušenosti a odbornost našich zaměstnanců v projekci, konstrukci, výrobě a montáži spolu s moderním strojním vybavením, nám zaručuje komplexní odbornou samostatnost. Splnění náročných podmínek trhu je podmíněno potřebnými certifikacemi výrobků a systémem zabezpečování jakosti podle platných evropských norem. Společnost v roce 2005 zavedla a používá systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 a v roce 2008 získala certifikát procesu svařování dle ČSN EN ISO 3834-2:2006. Pro tyto účely vlastní společnost k uvedené činnosti veškerá potřebná oprávnění a certifikáty vydané ITI Praha, ITI TÜV, ČKAIT, DOM-ZO 13.

Společnost je výhradním obchodním zástupcem pro českou a slovenskou republiku anglické firmy AUTOFLAME Engineering Ltd., která se zabývá výrobou širokého sortimentu výrobků v oblasti řízení spalovacího procesu. Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti s instalací, uváděním do provozu a servisní činností u těchto zařízení. Součástí výrobního a dodavatelského programu je výroba nízkotlakých, středotlakých, vysokotlakých parních, horkovodních a teplovodních kotlů v rozsahu 100 kW až 25 MW, výměníků, ekonomizérů, tlakových nádob, vyvíječů páry, nízkoemisních výkonových hořáků v rozsahu 2,1 MW až 12 MW a dalších energetických zařízení. Od roku 1995 kdy, naše firma zakoupila potřebné technické zařízení pro vlastní výrobu tlakových částí kotlů, vyrábíme rozsáhlý sortiment náhradních dílů tlakových částí různých druhů kotlů.


adresa:
Kojetínská 728
751 52 Přerov
okres: Přerov, kraj: Olomoucký

tel.: 581 201 395, fax: 581 201 398

info@kotlarna.cz

zařazení v Adresáři firem:

Expanzní nádoby

Vzdušníky

Boilery, Předávací stanice - PÁRA-VODA

Boilery, Předávací stanice - VODA-VODA

Kotle pro ústřední vytápění

Kotle pro technologii

Vysokotlaké kotle

Komíny

Vyzdívky kotlů

Autorizované osoby

Opravy, montáže - Vyhrazená tlaková zařízení - kotle

Opravy, montáže - Vyhrazená tlaková zařízení - tlakové nádoby

Opravy, montáže - Vyhrazená tlaková zařízení - potrubí

Opravy, montáže - Boilery, Výměníky, Předávací stanice

Potrubí

Hořáky

Chladicí zařízení

Chemická úprava

Průmyslová automatizace

Řídicí systémy

Výpočty

Školení pro odborníky - tlaková zařízení

Dodávky materiálu pro výrobu tlakových zařízení

Ostatní

Vyhledat v registru ekonomických subjektů  ARES
ARES - obchodní rejstřík, živnostenský registr, plátci DPH a spotřebních daní atd.

Vyhledat na mapě Mapy.cz

Editovat tento záznam
Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.