[Tisk]

Vaillant Group Czech s.r.o. (zn. Vaillant)logo
www.vaillant.cz
Kontakt Vyžádat další informace


popis činnosti:

Hlavní činností firmy jsou především obchodní činnost, servisní činnost a školení. Servisní činnost spočívá zejména v poradenství a technické podpoře smluvních servisních firem. V hlavním sídle firmy se rovněž nachází školící středisko jak pro teoretickou, tak i pro praktickou výuku. Firma Vaillant s.r.o. pořádá několik typů školení - pro servisní techniky, pro projektanty a pro montážní firmy. V oblasti prodeje firma spolupracuje s cca 25 předními topenářskými velkoobchody v České republice. Servisní síť je tvořena cca 120 smluvními servisními firmami, ve kterých pracuje cca 240 servisních techniků.

Zkušenosti, kvalifikace a inovační síla všech 8.200 zaměstnanců zaručuje skupině Vaillant Group špičkové výkony v oboru tepelné techniky a výrobků pro domácnost (Abru). Sídlo firmy se nachází v Remscheidu, Německo. Celkový obrat vzrostl v roce 2004 na 1,6 miliard EUR (bez Hepworth Building Products, jehož prodej byl ukončen v březnu 2005).

Tepelná technika

V oboru tepelné techniky jsme s 8.000 zaměstnanci, více než 2,4 miliony prodaných spotřebičů a obratem 1,6 miliardy EUR přední evropskou společností. Díky nejširšímu sortimentu udržujeme silnou pozici v důležitých produkčních segmentech jako jsou závěsné a stacionární kotle, zásobníky TUV a elektrické spotřebiče. Stále více k tomu přispívá také tepelná technika na bázi obnovitelných zdrojů, jako solární zařízení a tepelná čerpadla. S 26procentním podílem na trhu závěsných kotlů je Vaillant Group v Evropě číslo jedna. Více než 1,4 milionů prodaných přístrojů za rok znamená, že jsme s 21 % v tomto segmentu dokonce předním světovým výrobcem.

Náš úspěch je založen na výzkumu a vývoji, který probíhá důsledně v souladu s přáním zákazníka. Naše oddělení výzkumu a vývoje (F&E) je s 350 zaměstnanci jedním z největších a především nejkreativnějších oddělení v našem oboru. Vlastníme také mnoho patentů a ročně přihlašujeme 100 nových.

Náš mezinárodní obchod s tepelnou technikou v rámci Evropy a Asie a v omezené míře v Africe, USA, Jižní Americe provozujeme prostřednictvím sítě externích partnerů, jakož i 70 vlastních pracovišť. Mezi nimi je 14 výrobních míst a 7 pracovišť výzkumu a vývoje v 7 evropských zemích. Vaillant Group a její produkty tepelné techniky jsou zastoupeny ve více než 100 zemích světa.

Výrobky pro domácnost

Abru Ltd. v Belperu, Velká Británie, je jedním z předních evropských producentů výrobků pro domácnost, např. hliníkových žebříků. Okolo 230 zaměstnanců docílilo v roce 2004 obratu 32 milionů EUR.


adresa:
Chrášťany 188
252 19  Chrášťany

281 028 011, Fax: 257 950 917

vaillant@vaillant.cz

zařazení v Adresáři firem:

Kotle pro ústřední vytápění

Kotle pro technologii

Vyhledat v registru ekonomických subjektů  ARES
ARES - obchodní rejstřík, živnostenský registr, plátci DPH a spotřebních daní atd.

Vyhledat na mapě Mapy.cz

Editovat tento záznam
Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.