[Tisk]

SYSTHERM s.r.o.logo
www.systherm.com
Kontakt Vyžádat další informace


popis činnosti:

Společnost SYSTHERM s.r.o. nabízí komplexní řešení systémů zásobování teplem. Je výrobcem technologií předávání tepla pod obchodním názvem SYMPATIK. Podnikání v oblasti energetiky vyžaduje odpovědný přístup při návrhu systémů předávání tepla. Jednou ze základních podmínek návrhu úspěšného projektu je analýza investiční náročnosti, životnosti a ekonomie provozu navrhovaných zařízení.

Naše projekty komplexních dodávek jsou navrhovány tak, aby si naši obchodní partneři mohli zvolit z nabídky poskytovaných služeb – rozsah vlastní realizace zakázky, a to od zpracování energetického auditu, teplofikační studie až po kompletní realizační projektovou dokumentaci. Na tuto předvýrobní přípravu navazuje komplexní dodávka s podporou nepřetržitého servisu.

Máme zkušenosti i s realizací systémů netradičních zdrojů tepla, především se solárními systémy a zdroji tepla na biomasu.

Klademe velký důraz na technickou úroveň našich projektů a výrobků. Produktové řešení zahrnuje výrobu technologií SYMPATIK vždy v zákaznickém řešení pro různá média a výkony. Pro tyto kompaktní systémy předávání tepla jsme vyvinuli a využíváme vlastní firemní návrhový a kalkulační SW HESCOpro®, RSCal a BJCal. Tyto výpočtové SW jsou upraveny do jazykových mutací zohledňujících technické požadavky v daných regionech a jsou zapůjčovány odborníkům na českém trhu i významným zahraničním obchodním partnerům.

Procesní postupy s důrazem na technické parametry daného zákazníka jsou řízeny firemním produktem SW TRACK, který je součástí procesu systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001 : 2001

Pro výrobek SYMPATIK používáme schválený systém jakosti pro návrh, výrobu, výstupní kontrolu tlakového zařízení s kvalifikací - modul H. Společnost SYSTHERM s.r.o. označuje své výrobky CE 1015.

Na bázi OEM úzce spolupracujeme s renomovanými výrobci komponentů na výzkumu a vývoji. Tato spolupráce umožňuje zpracování nabídky projektů v alternativách s technicky správným progresivním řešením technologií, které se vyznačují dlouhodobou životností a jsou za konkurenceschopné ceny. Ve vlastní laboratoři testujeme jednotlivé komponenty a systémy při různých technologických procesech.

Dodávka výrobce technologií systémů předávání tepla je v současné době nemyslitelná bez nadřazeného řídicího systému s vlastní kontrolou technologických procesů zaručující bezpečný, ekonomický a bezporuchový provoz dodávek tepla či chladu. V tomto směru se společnost SYSTHERM řadí mezi přední evropské výrobce. SYSTHERM dodává řídicí systémy s využitím internetového rozhraní pro ovládání a správu dat.


adresa:
K Papírně 26
312 00  Plzeň - Bukovec
okres: Plzeň-město, kraj: Plzeňský

+420 377241177, Fax: +420 377240137

info@systherm.com

zařazení v Adresáři firem:

Boilery, Předávací stanice - PÁRA-VODA

Boilery, Předávací stanice - VODA-VODA

Opravy, montáže - Boilery, Výměníky, Předávací stanice

Chladicí zařízení

Řídicí systémy

Vyhledat v registru ekonomických subjektů  ARES
ARES - obchodní rejstřík, živnostenský registr, plátci DPH a spotřebních daní atd.

Vyhledat na mapě Mapy.cz

Editovat tento záznam
Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.