[Tisk]



Podrobný výpis bezplatného záznamu, údaje nemusí být aktuální
 ITI Praha - ředitelství
www.iti.cz/


Institut technické inspekce Praha (ITI Praha) je organizací státního odborného dozoru nad bezpečností vyhrazených technických zařízení s působností, úkoly a oprávněními danými zákonem č. 174/1968 Sb., o státním odborném dozoru nad bezpečností práce, ve znění pozdějších předpisů.

adresa:
Ve Smečkách 29
11000 Praha 1
vyhledat na mapě Mapy.cz

222 211 501, fax: 222 210 471

info@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Praha:
Hostivítova 5/124
128 00 Praha 2
vyhledat na mapě Mapy.cz

224 913 804, fax: 224 913 803

praha@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Plzeň:
U Borského parku 3
320 04 Plzeň - Bory
vyhledat na mapě Mapy.cz

377 423 941, fax: 377 370 540

plzen@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Jaderná energetika:
U Balabenky 6
180 00 Praha 8
vyhledat na mapě Mapy.cz

266 314 673, fax: 284 817 156

nuclear@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka České Budějovice:
Rudolfská 34
370 01 České Budějovice
vyhledat na mapě Mapy.cz

386 353 563, fax: 386 350 511

cb@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Hradec Králové:
Riegrovo nám. 1493
500 02 Hradec Králové
vyhledat na mapě Mapy.cz

495 523 348, fax: 495 523 725

hradec@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Ostrava:
Jílová 14
702 00 Ostrava 1
vyhledat na mapě Mapy.cz

596 623 281, fax: 596 623 283

ostrava@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Ústí nad Labem:
SNP 2720/21
400 11 Ústí nad Labem
vyhledat na mapě Mapy.cz

472 777 810, fax: 472 777 810

usti@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Brno:
Hudcova 78c
658 04 Brno
vyhledat na mapě Mapy.cz

545 575 304, fax: 545 210 383

brno@iti.cz

ITI PRAHA - pobočka Liberec:
Orlí 261/8
460 01  Liberec
okres: Liberec, kraj: Liberecký
vyhledat na mapě Mapy.cz

485 107 812, fax: 485 107 614

liberec@iti.cz

ITI Praha - pobočka jaderná energetika - kancelář Dukovany:
Dukovany
675 50 Dukovany
vyhledat na mapě Mapy.cz

Tel./ fax: 568 813 006

dukovany@iti.cz

ITI Praha - pobočka jaderná energetika - kancelář Temelín:
P.O. BOX 23
373 05 Temelín
vyhledat na mapě Mapy.cz

385 782 477, fax: 385 782 171

temelin@iti.cz

Editovat tento záznam


Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.