[Tisk]

Ramses-měřící a regulační technikalogo
www.ramses.cz
Kontakt Vyžádat další informace


popis činnosti:
Měřicí a regulační technika - tlakoměry, teploměry, příslušenství, regulátory tlaku a teploty, spínače tlaku, plynoměry.

Již od roku 1992 dovážíme a dodáváme na základě autorizovaných smluvních vztahů s výrobci klasickou (mechanickou) měřící a regulační techniku – tlakoměry (manometry), termomanometry, skleněné a dvojkovové teploměry, tlakoměrové a teploměrové příslušenství, termostaty, regulátory tlaku a teploty, plynoměry, tlakové snímače a spínače … V tomto oboru poskytujeme též odbornou poradenskou činnost, provádíme kalibraci tlakoměrů, případně zajistíme kalibrační službuna jiné veličiny.

Od konce roku 2001 je náš systém managementu jakosti zajištěn certifikací podle normy ČSN EN 9001.

Naší specialitou jsou mechanické tlakoměry (manometry) z dovozu, vyráběné většinou pod značkou RAMSES, která je registrovaná v zemích EU. Všechny dodávané tlakoměry a teploměry patří v měřící a regulační technice v Evropě mezi vysoce kvalitní výrobky a neustále podléhají technickému rozvoji. Každý rok uvádíme na trh nové typy. Od roku 1997 dodáváme tlakoměry i pro použití v chemickém, potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu, tlakoměry s velmi vysokou přesností, pro jednoúčelová zařízení, atd. Jednou z posledních novinek jsou tlakoměry bezpečnostní dle DIN EN 837-x.

Mezi nejnovější výrobky řadíme mechanické nebo elektronické tlakové spínače, přepínače - regulátory TEC-SIS.

Další skupinu měřící techniky tvoří skleněné teploměry EXATHERM. Mezi nejžádanější patří teploměry na kotle ústředního topení a technické teploměry pro průmyslové použití s pouzdrem z plastické hmoty nebo hliníku. Dvojkovové (bimetalové) teploměry dodáváme s výrobní značkou APATOR METRA, která je u nás známá několik desetiletí. Jejich kvalita zaručuje splnění všech požadavků kladených na jednoduché, levné, přitom přesné měření teploty a podložena používáním normy EN ISO 9001. Teploměry tlakové nebo kapilárové a s krátkými měřící stonky dovážíme ze SRN. Také jejich kvalita je zaručena již více jak sto let trvajícím vývojem, výrobou a splněním normy ISO 9001. APATOR METRA je také výrobcem regulátorů teploty a termostatů pro nejrůznější použití. I tyto výrobky Vám dodáme na základě Vašich požadavků.

Od roku 1993 dodáváme též tlakoměrové příslušenství – kohouty, ventily, kondenzační smyčky… známé z výroby ARMATURKY Vranová Lhota, případně z dovozu dle normy DIN 16.... Bez tohoto příslušenství nelze provést montáž jakéhokoliv tlakoměru. Dodáváme též armatury z korozivzdorné oceli pro splnění těch nejnáročnějších úkolů.

Mezi mechanická měřidla patří také přístroje, které měří spotřebu energie: např. plynu – membránové plynoměry pro podružné měření. Měřící a regulační techniku, kterou uvádíme na dalších stránkách a která není ve výrobních programech výše uvedených firem, dodáváme na základě Vašich požadavků od jiných výrobců. Např.: TEC-SIS GmbH(původně IMT) – SRN; Manomer SK - Slovensko; Prematlak a.s. (bývalá Chirana – Prema) - Slovensko; Stará Turá - Slovensko; AFRISO – SRN, atd. Z dalšího sortimentu vybíráme např.: regulátory tlaku a teploty ZPA EKOREG, TEC-SIS, atd.

Jednotlivé obory neustále doplňujeme o nové výrobky.


adresa:
Aloisovská 116
198 00 Praha 9
okres: Praha, kraj: Hlavní město Praha

+420 266 611 106

info@ramses.cz

zařazení v Adresáři firem:

Manometry

Teploměry

Ostatní

Vyhledat v registru ekonomických subjektů  ARES
ARES - obchodní rejstřík, živnostenský registr, plátci DPH a spotřebních daní atd.

Vyhledat na mapě Mapy.cz

Editovat tento záznam
Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.