[Tisk]

Avemar cz s.r.o.logo
www.avemar.cz
Kontakt Vyžádat další informace


popis činnosti:

Předmětem podnikání společnosti je obchodní, výrobní a poradenská činnost v oblasti průmyslových armatur, zaměřená na segment speciálních armatur a zařízení pro měření a regulaci.
V České republice zastupujeme německé firmy Phönix Messtechnik GmbH, Vaihinger GmbH, Cera System-Verschleissschutz GmbH, Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH, Igema GmbH, NORIS Armaturen Burkenstein GmbH, Gerhard Götze KG, holandské firmy Red Point a Beta B.V., firmu Airpel Filtration z Velké Británie a společnost ERA-SIB z Francie

Můžeme Vám nabídnout dodávky:
 1. zařízení pro měření úrovně hladin firmy Phönix Messtechnik GmbH, vodoznaky, stavoznaky přímé a magnetické, optoelektronické spínače, plovákové spínače a snímače, magnetostrikční snímače hladiny, ultrazvukové spínače, referenční nádoby.
 2. zařízení pro měření úrovně hladin firmy Vaihinger GmbH, vodoznaky, stavoznaky přímé a magnetické, plovákové spínače a snímače, magnetostrikční snímače hladiny.
 3. regulačních a uzavíracích kulových kohoutů a deskových šoupátek s keramickým vnitřním vybavením firmy Cera System Verschleissschutz GmbH pro vysoce abrazivní a agresivní pracovní prostředí.
 4. uzavíracích vysokotlakých ventilů firmy Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH malých světlostí, ventilové soupravy pro měřící, řídící a regulační obvody a tlakoměrové ventily standardní nebo podle specifických požadavků zákazníků.
 5. zařízení pro měření úrovně hladin firmy Igema GmbH, vodoznaky, stavoznaky, kapacitní snímače, vodivostní snímače, plovákové spínače, speciální armatury pro vybavení kotlů a parních provozů.
 6. standardních armatur ze speciálních nerezových ocelí, titanu a slitin niklu (Monel, Hastelloy, Incolloy) firmy Red Point.
 7. tlakových, diferenčních, vakuových a teplotních spínačů firmy Beta B.V.
 8. filtrů s jedním nebo více filtračními koši, samočistících filtrů, vysokotlakých filtrů, Y-filtrů a dočasných filtrů firmy Airpel Filtration.
 9. dvoucestných a trojcestných elektromagnetických ventilů s přímým nebo nepřímým ovládáním, koaxiálních ventilů a kompletního sortimentu elektromagnetických ventilů pro nápojové automaty firmy ERA-SIB.
 10. průmyslových průhledítek pro montáž do potrubí nebo do stěny nádoby firmy NORIS Armaturen Burkenstein GmbH.
 11. pojistných ventilů, redukčních ventilů, přepouštěcích ventilů, pojistných ventilů pro topné systémy a výměníky firmy Gerhard Götze KG.
 12. transparentních a reflexních vodoznakových skel a slíd pro vysokotlaké vodoznaky, dodávky plastových stavoznaků, mosazných a nerezových stavoznaků se skleněnou nebo plastovou-transparentní trubicí.

adresa:
Lihovarská 10
71603 Ostrava-Radvanice
okres: Ostrava-město, kraj: Moravskoslezský

+420596232997, fax: +420596232998

avemar@avemar.cz

zařazení v Adresáři firem:

Ventily

Šoupata

Pojistné ventily

Uzavírací armatury - pára

Manometry

Teploměry

Omezovače

Chemická úprava

Průmyslová automatizace

Ostatní

Vyhledat v registru ekonomických subjektů  ARES
ARES - obchodní rejstřík, živnostenský registr, plátci DPH a spotřebních daní atd.

Vyhledat na mapě Mapy.cz

Editovat tento záznam
Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright DEKRA CZ, a.s. 2005-2019, všechna práva vyhrazena.